روابط عمومی خطوط لوله منطقه اصفهان
 
قالب وبلاگ

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت ایران منطقه اصفهان درمرحله نیمه نهایی این مسابقات که به میزبانی شرکت پالایش نفت اصفهان در سالن آمفی تاًتر باشگاه شهرک شهید منتظری برگزارگردید ،شرکت پخش اصفهان ،شرکت پخش منطقه یزد وشرکت پخش منطقه چهارمحال وبختیاری به همراه شرکتهای پالایش نفت اصفهان وخطوط لوله ومخابرات نفت منطقه اصفهان به رقابت پرداختند.

در گروه 5 این مسابقات در رشته اذان عباس حیدری کارمند شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت منطقه اصفهان با کسب 5/81 امتیاز نفر اول شد ورتبه های دوم وسوم نصیب شرکتهای پالایش نفت اصفهان وپخش اصفهان گردید.

در گروه 4 این مسابقات در رشته اذان مهرداد ترکی در گروه فرزندان شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت منطقه اصفهان با کسب 73 امتیاز نفر اول شد که در این گروه به دلیل به حد نصاب نرسیدن امتیازات نفرات دوم وسوم معرفی نشدند.

در گروه 3 این مسابقات نیز در رشته اذان آقای رضا محمودی در گروه فرزندان با کسب 5/71 نفر دوم شد که در این گروه بیشترین امتیاز را شرکت پخش اصفهان به دست آورد ونفر سوم به دلیل به حد نصاب نرسیدن امتیاز از این دور بازماند.

در گروه 5 این مسابقات در رشته قرائت آقای محمد عباس زاده کارمند شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت منطقه اصفهان با 93 امتیاز  نفر اول شد ورتبه های دوم وسوم نصیب شرکتهای پالایش نفت اصفهان وپخش اصفهان گردید.

در گروه 4 این دوره از مسابقات در رشته ترتیل آقای علی گلستان نیا درگروه فرزندان با کسب 5/78امتیاز نفر دوم گروه خود شد که نفرات اول وسوم به ترتیب از شرکتهای پالایش نفت

اصفهان وپخش اصفهان بوده اند.

در گروه 5 رشته نهج البلاغه نیز آقای رضا رحیم زاده در گروه کارمندان با کسب 5/78امتیاز دوم شد ونفرات اول وسوم از شرکتهای پالایش نفت اصفهان وپخش اصفهان انتخاب شده اند.

در بخش بانوان در گروه 1 رشته حفظ نیم جزء خانم مائده محمودی در گروه فرزندان با کسب 86امتیاز اول شد همچنین در گروه 3 رشته حفظ 2جزءخانم همامحمدی در گروه فرزندان با 90امتیاز اول و درگروه 4 رشته حفظ 3 جزء خانم مریم صادقی در گروه فرزندان با امتیاز 75/81 پس از شرکت پالایش نفت اصفهان  وشرکت پخش اصفهان سوم شد .

در گروه 5  رشته حفظ 2جزء ویژه همسران خانم عصمت رستمی با 70 امتیاز سوم و در همان گروه در رشته حفظ 5 جزء ویژه همسران خانم مهنازچراغی با امتیار5/82 نفر اول در رشته خود شد.

در گروه 5 رشته ترتیل ویژه همسران خانم زهرا ایمانی با 25/79امتیاز توانست مقام دوم را پس از پالایش نفت اصفهان به دست آورد.

در رشته مفاهیم فرزندان نیز در گروه 2 خانم فرزانه محمدی با 5/98امتیاز نفر اول، در گروه 3 خانم بهاره امیری با امتیاز 94 نفر اول و در گروه 4 این دوره از مسابقات خانم اعظم صادقی با 86 امتیاز نفر دوم وخانم مهیا امیری با 85امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

در رشته نهج البلاغه گروه 5 ویژه همسران خانم زهرا مزروعی با 98 امتیاز اول  وخانم مهسا باورساد با 92 امتیاز نفر سوم شد که نفر دوم این رشته را شرکت پالایش نفت اصفهان به خود اختصاص داده است.

[ دوشنبه هجدهم مرداد ۱۳۸۹ ] [ 14:23 ] [ روابط عمومی منطقه اصفهان ] [ ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ مربوط به روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه اصفهان است که هدف از انتشار آن اطلاع رسانی در حوزه های فرهنگی اجتماعی می باشد.